Vítejte na na webových stránkách MVDr. Jana Šaška!

           Jsem veterinárním lékařem s 40- letou praxí ve sféře malých i velkých zvířat. Veterinární činnost provozuji od roku 1992 soukromě. Je to tvrdá práce, ale já ji mám rád a snažím se jí věnovat s plným nasazením. Tam, kde nejsem schopen pomoci, ochotně poradím kam se obrátit pro lepší řešení veterinárního problému. Neumím všechno, ale snažím se jednat se svým klientem a jeho zvířecím přítelem poctivě.

           Do roku 2023 Vám přeji hodně zdraví , štěstí, lásku a naději v lepší časy.

 

Praxe  velkých hospodářských zvířat:

Po - Pá od 7.00 - 14.30 hod.

Pohotovost po dohodě se smluvními chovateli .

 

 

Veterinární ordinace :

Léčebná  a preventivní činnost bude chovateli poskytnuta 

Po-Pá-od 14.30-16.00 hod.

 

 

Konzultovat  případy je možné na  tel.č. 603300827 v době ordinačních hodin.

 
 
 

Pohotovostní služba je vykonávána pravidelně pro smluvní partnery (chovatele hospodářských zvířat) 

Předem všem děkuji za pochopení

 

.

Novinky

Změny v ordinační době

31.03.2021 00:00

 

Ve dnech 26.1.-28.1.2024 bude ordinace pro malá zvířata uzavřena .  Děkuji za pochopení .

Přání do nového roku

30.12.2019 15:53

Přeji všem mým zvířecím klientům a jejich chovatelům a majitelům mnoho zdraví a štěstí v roce 2022 . MVDr. Jan Šašek

Nová služba klientům

21.01.2014 15:48

 

K dispozici na našem pracovišti je možnost úpravy srsti ( střihání ) psů. Možno střihat i velmi nepřizpůsobivé jedince ( sedace , odborný dohled , opětné probuzení pejska). Naprosté vyloučení stressu zvířete při úpravě srsti je tímto zaručeno. Tuto službu je nutno si objednat telefonicky na čísle 603300827 . 

Užitečné informace

07.12.2010 00:00

Vážení chovatelé, na internetu je nově k dispozici on-line databáze toxických látek s popisem možné první pomoci - www.vettox.cz